+38 (066) 50-16-611 +38 (068) 51-16-611 субота,неділя - вихідний
0
Корзина
0 грн.
Товар добавлен в корзину!
Каталог товаров
0
Избранные
Товар добавлен в список избранных
0
Сравнение
Товар добавлен в список сравнения
Печать

Гліоксія смужки, 10 шт

1.001
0 грн.
В избранноеСравнение
New!
Артикул: 113818
77 грн.
-+Купить
Купити в 1 клік
Осталось несколько штук
«Гліоксія» використовується для лікування вароатозу бджіл, та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі.
  • Обзор
  • Характеристики
  • Отзывы (1)

«Гліоксія» використовується для лікування вароатозу бджіл (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Фармакологічна дія: «Гліоксія» виявляє високу системну активність при профілактиці та лікуванні варроатозу на різних стадіях розвитку захворювання. Препарат «Гліоксія» виявляє спрямовану акарицидну контактну дію щодо кліща вароа, яка характеризується широким спектром протипаразитарного та інсектицидного впливу щодо воскової молі та збудників акарапідозу та браулезу. Діючі речовини препарату «Гліоксія», – гліцерин та щавлева кислота, виявляють білі-виражену селективну дію, - активно діють на життєві центри ектопаразитів, викликаючи їх ефективне ураження, параліч та загибель. Препарат «Гліоксія» містить лікувальні та екологічно безпечні компоненти, що не накопичуються в меді та інших продуктах бджільництва, - гліцерин, щавлеву кислоту, вазелінову олію, тому ветеринарний препарат «Гліоксія» можна застосовувати без суттєвих обмежень щодо строків медозбору та пори року. Довготривале систематичне використання смужок препарату «Гліоксія» не призводить до виникнення нових популяцій кліщів підвищеної резистентності.

Форма випуску: картонні смужки, розміром 150 мм х 20 мм х 3 мм, кількість – 10 шт; первичное пакування - поліетиленовий пакет, вторинне пакування - фольгований полімерний пакет.

Складові компоненти: 1 акарицидна смужка препарату «ГЛІОКСІЯ» містить:

  • гліцерин – 6,250 г;
  • щавлева кислота – 3,125 г; 
  • вазелінова олія – 1,725 г.

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом «Гліоксія» бджолосімей, вражених кліщем варроа, проводять навесні, після першого обліту бджіл, влітку та осенью, після закінчення основного періоду медозбору. Препарат «Гліоксія» можна застосовувати в будь-яку пору року для лікування варроатозу у випадках інтенсивної інвазії бджолосімей та проведення профілактичних заходів на початкових стадіях захворювань бджіл. Перед підвішуванням смужок, дно вулика вкривають чистим листом паперу змащеним вазеліновим маслом або олією. Через 24 години після вивішування смужок дно перевіряють на наявність загиблих кліщів Varroa destructor. Обробку бджолосімей препаратом «Гліоксія» проводять з розрахунку 2 пластини на 1 пчелосім'ю силою 10 гніздових рамок, з розміщенням між 3-4 та 7-8 соторамками, та 1 пластину на пчелосім'ю силою 5 гніздових рамок, з розміщенням у центрі . Смужки препарату «Гліоксія» залишають у гнізді протягом від 3 до 20 діб, залежно від кількості друкованого розплоду.

Застереження: Не застосовувати препарат «Гліоксія» одночасно з іншими препаратами проти вароатозу та нозематозу! Мед, отриманий від пчелиних сімей, оброблених препаратом «Гліоксія», використовують у їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Гліоксія» слід відкривати на пасіці безпосередньо перед його застосуванням.

Заходи безпеки: При роботі з препаратом не приймати їжу, не пити, не курити. Після роботи старанно вимивати руки з милому.

Умови зберігання: Препарат «Гліоксія» слід зберігати у темному сухому прохолодному місці, окремо від харчових продуктів та агрохімікатів. Препарат «Гліоксія» слід зберігати у місцях, недоступних для дітей та домашніх тварин, за температури від 0 ºС до 20 ºС.

Термін придатності: 2 роки.

Виробник: ДВП "Скіф", Київ, Україна

Габаритні розміри, мм150 × 20 × 3
Матеріалсмужки картону фільтрувального
ВиробникДВП "Скіф", Київ, Україна
Вага106 г
Коліржовтий

Гліоксія смужки, 10 шт отзывы

Средняя оценка покупателей: (1)1.00 из 5 звезд

0
0
0
0
1
Неефективний препарат
16 октября 2023 08:15
Використовувала ці смужки для лікування варроартозу, взагалі не подіяли, оскільки всі бджоли пропали. Де застосовувалися інші смужки не на картонній основі, а на дерев'яній, то там з бджолами все гаразд
×