+38 (066) 50-16-611 +38 (068) 51-16-611
0
Корзина
0 грн.
Товар добавлен в корзину!
Каталог товаров
0
Избранные
Товар добавлен в список избранных
0
Сравнение
Товар добавлен в список сравнения
Печать

Перекис водню 35% 1 кг

0 грн.
В избранноеСравнение
Артикул: 113515
100 грн.
-+Купить
Купить в 1 клик
В наличии
Перекис водню 35% 1 кг. Засіб для дезінфекції, передстерилізації та стерилізації. Безбарвна прозора злегка в'язка рідина зі...
  • Обзор
  • Характеристики
  • Отзывы (0)

Засіб для дезінфекції, передстерилізації та стерилізації. Безбарвна прозора злегка в'язка рідина зі слабким своєрідним запахом та «металевим» смаком, необмежено розчинна у воді, спирті та ефірі. Перекис водню є сильним окислювачем, що енергійно вступає в реакції з багатьма речовинами. Розчини перекису водню повсюдно використовуються для дезінфекції у звичайній та ветеринарній медицині, т.к. мають антисептичні та дезодоруючі властивості. Також приміняється для дезінфекції та очистки басейнів.

Дози та спосіб застосування: для дезінфекції вуликів та інвентарю готують водний розчин перекису водню та оцтової кислоти в масових частках 30 г перекису водню, 8 г оцтової кислоти, вода питна до 100 г і проводять зрошення, обмивання або протирання оброблюваних поверхонь робочим розчином. Приготовлений розчин має високу бактерицидну активність.

Увага! Необережне поводження з перекисом водню може спричинити хімічний опік. Працювати лише у гумових рукавичках! Не допускати попадання розчину на одяг та відкриті частини тіла.

Країна виробник: Словенія

Матеріалрідина
ВиробникСловенія

Перекис водню 35% 1 кг отзывы

About this product reviews yet. Be the first!
×