+38 (066) 50-16-611 +38 (068) 51-16-611
0
Корзина
0 грн.
Товар добавлен в корзину!
Каталог товаров
0
Избранные
Товар добавлен в список избранных
0
Сравнение
Товар добавлен в список сравнения
Печать

Електропривід для медогонки ремінної RD1012M 220 V виробництва Меліса 93 з роз'ємом для підключення педалі "Старт-стоп"

0 грн.
В избранноеСравнение
Артикул: 113465
4 300 грн.
-+Купить
Купить в 1 клик
В наличии
Електропривід для медогонки ремінної RD1012M 220 V виробництва Меліса 93 з роз'ємом для підключення педалі "Старт-стоп"
  • Обзор
  • Отзывы (0)

Електропривод для медогонки модель RD1012М

У комплект входять:

- редуктор ремінний – 1 шт.

- пульт керування механічний - 1 шт.

Технічні характеристики:

Потужність: 100 Вт

-живлення: 220 В

- діапазон оборотів валу: 50-220 Про/хв.

Застосування:

Електропривод для медогонки Модель RD1012М встановлюється на моделі медогонок виробництва "Меліса 93", а також на моделі радянського виробництва через переходник.

Електропривод встановлюється на вал ротора медогонки, забезпечує обертання ротора в діапазоні від 50 до 220 оборотів за хвилину та встановленням часу відкачування меду від 1 хвилини до 7 хвилин. Управління двигуном здійснюється сучасним високочастотним польовим транзистором, блок управління під час роботи постійно відстежує вхідний вольтаж, споживання та температуру основних силових частин пристрою, тим самим забезпечується надійність та захист від виходу з ладу модулів пристрою.

Захист від перевищення навантаження:

- при збільшенні навантаження споживання більше 4,5 ампер під час роботи пристрою підсвічується червоний індикатор, при тривалому перевищенні понад 8 секунд пристрій входить в аварійний режим.

Захист від зниженої та підвищеної напруги:

- при зменшенні вхідного вольтажу менше 10 вольт і при збільшенні понад 14 вольт Блок керування входить до аварійного режиму.

Захист від перегріву:

- при високому тривалому навантаженні викликаного механічними поломками вузлів медогонки, що рухаються, або ж у разі коли ротор чіпляється об мед, можливий перегрів пульта управління. У разі перегріву силових частин вище 100 градусів за Цельсієм Блок управління входить в аварійний режим.

Виконання редуктору ремінного:

- редуктор ременной складається з: електродвигуна 100 Вт з високим ККД, зубчастого ременя та ведучого та ведемого шківа. Основа редуктора виконана з листової сталі 3 мм пофарбованою антибактеріальною фарбою, ведучій шків виготовлений з алюмінію, ведений шків виготовлений з первинного скло-наповненого поліаміду. Усі елементи обертання встановлені на шарикопідшипниках. Як привід використовується зубчастий ремінь GT3x391mm. Верхня частина чохла редуктора виготовлена з високоміцного АБС пластику.

Ресурс:

Компанія-виробник провела тестові випробування на зносостійкість вузлів редуктора на стенді під навантаженням рівною роботі медогонки чотирьох рамкових дадан, при використанні на середніх пасіках 10-50 сімей.

Ресурс:

- електродвигун, провідний та ведений шків - не менше 10-20 років

- шарикопідшипники не менше 3-7 років

- Зубчастий ремінь GT3x391mm., не менше 2-5 років

Інструкція для застосування. Технічний паспорт.

Цей паспорт призначений для ознайомлення користувачів з принципом роботи, пристроєм, конструкцією, технічними характеристиками, умовами монтажу та експлуатації.

ПАРАМЕТРІВ ЗНАЧЕННЯ

Тип: ремінний (ремінь GT3m 391х10мм)

Потужність: 100 Вт

Напруга на вході (В) 220 В (змінна напруга)

Діапазон оборотів валу: 50-220 ПРО/хв.

Обмеження струму (А): 4.5 А

Діапазон робочих температур (С): +5…..+45

Ступінь захисту: IP20

Пульт управління оснащений видами захисту:
- захист перевищення струму навантаження: max 4,5А.
- захист від випадкового перемикання тумблера REVERSE.
- захист температури силових модулів пристрою.
- захист від зниженої та підвищеної напруги.

Комплект поставки:

- редуктор ремінний з двигуном постійного струму 100 Вт - 1шт

- пульт керування механічний -1шт

- кронштейн для пульт Управління - 1шт

- комплект кріпильних металовиробів - 1шт

- технічний Паспорт -1шт

- пакувальна коробка -1шт

Призначення: пристрій призначений для встановлення на медогонки хордильного та радіального типів.

- для хордіальних медогонок від 2 до 6 рамок типу Дадан із загальною вагою завантаження не більше: - 24кг
- для радіальних медогонок, обмеження в діаметрі бака не більше: - 720мм

Встановлення та підключення:

Встановлення редуктора:

Перед монтажем необхідно демонтувати верхні підшипники осі медогонки, медогонки повинні працювати на нижньому підшипнику (залежно від модифікації це може бути кулька або завзятий кулько-роликовий підшипник) і верхній підшипник який розташований в редукторі і передбачений на роботу в даних умовах.
Якщо на вашій медогонці відсутні кріпильні отвори, вам необхідно їх просвердлити по центру траверси, перевіривши центрування за допомогою вимірювальних приладів: рулетки, лінійки. Після цього зробити монтаж.

Встановіть редуктор у зборі зверху на траверсу та надійно зафіксуйте знизу, затягнувши гайками м8.
Зафіксуйте вал редуктора з валом медогонки шплінтом.
ВАЖЛИВО!

- Не забути зняти рідний верхній підшипник разом із обоймою!

- Надійно зафіксуйте вал редуктора з валом медогонки шплінтом.

- Переконайтеся, що після встановлення редуктора, ротор медогонки провертається рукою легко, без явних шумів та зусиль.

Установка Пульт Управління:

Встановіть кронштейн Пульта Управління, у випадку з медогонками заводу Меліса 93, Melisa 93, на штатні отвори до яких закріплена траверса медогонки, якщо отвори не збігаються рекомендуємо просвердлити нові.
Якщо у вас інша модифікація медогонки, отвори для монтажу необхідно просвердлити на обручі медогонки, переконавшись, що відстань від роз'ємів редуктора та пульта дозволяє надалі виконати з'єднання.

Встановіть Пульт керування на кронштейн.

Підключення:

- підключіть з'єднувальний редуктор і пульт керування.
- підключіть вилку до розетки 220 В.

Експлуатація:

Регулювання швидкості обертання ротора медогонки «SPEED»
Пульт Управління дозволяє керувати швидкістю обертання ротора медогонки в діапазоні від 50 до 220 оборотів за хвилину, зміна здійснюється відповідним регулятором з маркуванням «SPEED» шкала поділу від 1 до 10 од.

Необхідно підібрати:

Швидкість розвантаження (ту швидкість при якій відбувається розвантаження встановленої повно мідної рамки виключаючи її пошкодження) підбирається в залежності від моделі медогонки її розміру та стану частин, що рухаються, живлення пристрою. Як правило, швидкість розвантаження знаходиться в межах від 90 до 140 оборотів за хвилину в залежності від навколишньої температури, сорту/виду меду, стану бджолиних сот.
Швидкість відкачування, при якій відбувається осушування медової рамки, якісно і без пошкоджень. Як правило, швидкість відкачування знаходиться в межах від 110 до 190 оборотів за хвилину в залежності від навколишньої температури, сорту/виду меду, стану бджолиних сот.
Регулювання часу роботи медогонки «TIME»:
Пульт управління дозволяє керувати часом обертання ротора медогонки в діапазоні від 1 до 7 хвилин, зміна проводиться відповідним регулятором з маркуванням «TIME» шкала поділу від 1 до 7 од.

Час роботи встановлюється до натискання кнопки "Старт", під час роботи двигуна зміна часу не активна.

Необхідно підібрати:

Час розвантаження (той час, у якому відбувається розвантаження встановленої повно мідної рамки) підбирається залежно від температури, сорту/виду меду, стану бджолиних сот. Як правило, час розвантаження встановлюється від 1 хв до 3 хв.
Час відкачування (той час, коли відбувається відкачування встановленої рамки) підбирається залежно від температури, сорту/виду меду, стану бджолиних сот. Як правило, час відкачування встановлюється від 1 хв до 3 хв.
Установка напряму обертання ротора медогонки «REVERSE»:
Пульт Управління дозволяє керувати напрямком обертання ротора медогонки, реверс обертання здійснюється за допомогою перемикання тумблера REVERSE

ВАЖЛИВО!

Не перемикайте тумблер REVERSE під час обертання ротора медогонки!

Необхідно дочекатися повної зупинки ротора медогонки, після чого можливе перемикання тумблера «REVERSE»

При неправильному використанні можливі пошкодження Редуктора та Пульту Управління! Що є НЕ ГАРАНТІЙНИМ ВИПАДКОМ!

Робота електроприводу:

При подачі живлення на Пульт Керування пристрій входить у режим очікування, блимає зелений індикатор раз на секунду, сигналізуючи про те, що всі параметри пристрою в нормі.

У цьому режимі можна змінювати Швидкість, Час та Реверс обертання медогонки.

Після натискання кнопки START/STOP Пульт керування починає виконання встановленої програми ЧАСУ та ШВИДКОСТІ роботи. Після закінчення встановленого часу роботи пульт виконає команду СТОП, відрахує час блокування 10 секунд і перейде в режим очікування.

У разі передчасного натискання кнопки START/STOP Пульт виконає команду СТОП, відрахує блокувальний час 10 секунд і перейде в режим очікування.

Сигнали аварійних режимів

Захист перевищення струму навантаження: max 4,5А.
У разі перевищення споживання більше 4,5А., Пульт Управління засвічує червоний індикатор, тим самим повідомляючи надмірне споживання. Якщо навантаження утримується більше 8 секунд, Пульт входить в аварійний режим, сигналізуючи частим перемигуванням червоного світлодіода. Скидання режиму за допомогою кнопки START/STOP.

Захист від випадкового перемикання тумблера REVERSE
Перемикання режиму REVERSE під час обертання медогонки відбувається миттєве припинення обертання електроприводу. Пульт входить в аварійний режим, сигналізуючи частим перемигуванням червоного та зеленого світлодіода. Скидання режиму за допомогою кнопки START/STOP.

Захист температури силових модулів пристрою.
У разі перевищення температури силових модулів вище 100 С. пульт управління блимає червоним індикатором, тим самим повідомляючи про надмірну температуру. Вихід із аварійного режиму відбувається автоматично після зниження температури силових модулів пристрою нижче 70°С.

Захист від зниженої та підвищеної напруги.
У разі зниження вхідної напруги нижче 10В. Або перевищення вище 14В. Пульт управління засвічує зелений індикатор, тим самим повідомляючи про знижену або про підвищену вхідну напругу. Пульт входить в аварійний режим, сигналізуючи світлодіодом. Скидання режиму автоматично після стабілізації вхідної напруги.

ВАЖЛИВО!

Якщо під час розгону ротора медогонки засвічується червоний індикатор більше 2 секунд, перевірте стан рухомих частин медогонки підшипників, сальників, втулок. Ротор медогонки повинен легко обертатися від руки.

Перегрів Пульту керування можливий, якщо мед чіпляє об ротор медогонки.

Якщо під час розгону медогонки, пульт переходить у режим СТОП, перевірте відповідність блока живлення або стан Акумулятора на момент його заряду.

Обслуговування та ремонт:

Під час роботи пристрою зносу піддаються частини механізму:

- Зубчастий ремінь

- Підшипник.

Заміна реміня здійснюється з подальшим його регулюванням по натягу. Ремінь не повинен бути послаблений і так само надто перетягнутий. Що призведе до підвищених навантажень та виходу з ладу нового ременя.

Заміна підшипника здійснюється шляхом повного розбирання ремінного редуктора.

Електропривід для медогонки ремінної RD1012M 220 V виробництва Меліса 93 з роз'ємом для підключення педалі "Старт-стоп" отзывы

About this product reviews yet. Be the first!
×